Podstawowe treningi strzeleckie

Szkolenia strzeleckie są prowadzone w rozmaitych wariantach, dla uczestników legitymujących się różnym poziomem wiedzy i doświadczenia, zarówno dla posiadaczy własnej broni jak i dla kursantów bez wyposażenia.

Zajęcia są realizowane przez doświadczonych instruktorów posiadających wymagane uprawnienia w oparciu o wieloletnie doświadczenia praktyczne w edukacji paramilitarnej. W trosce o wysoki poziom nasza firma udostępnia bardzo szeroki asortyment uzbrojenia, dzięki czemu każdy kursant w zależności od własnych potrzeb i preferencji ma możliwość zapoznania się, bezpośredniego użycia rozmaitego typu sprzętu i marek takich jak pistolety, strzelby i karabiny GLOCK, WALTHER, CZ, HECKLER&KOCH, MOSSBERG, SMITH&WESSON, KAŁASZNIKOW i wiele innych.

Trening podstawowy dedykowany jest dla osób nieposiadających doświadczenia w dyscyplinach sportu strzeleckiego, bądź też, gdy jest ono znikome. Na tym etapie zapewniamy bezstresowe, bezpieczne i fachowe zapoznanie się z tajnikami strzelectwa, traktując indywidualnie każdego, przyszłego adepta.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas!

Kontakt z nami
Sklep