Treningi strzeleckie - broń długa, daleki dystans

Szkolenie strzeleckie długodystansowe polega na kompleksowym wyszkoleniu zarówno w zakresie wiedzy teoretycznej, niezbędnej do zrozumienia zagadnień techniczno-balistycznych i wdrożenia ich do procesu celnego oddawania strzału, naukę obsługi i pełnego korzystania z najlepszych rozwiązań optyczno-celowniczych jak również zoptymalizowanie technik fizycznego oddania strzału w specyfice dużego kalibru na dystansach od 300m do 2000m.

W zależności od potrzeb i indywidualnego życzenia zapewnione zostaną przez naszą firmę określone środki szkoleniowe w postaci broni i amunicji, strzelnicy adekwatnej do realizowanych zagadnień oraz pomoce dydaktyczne takie jak trenażery, sale wykładowe, projektory.

Z uwagi na skomplikowany charakter prowadzonych zajęć preferowana forma to grupy zawierające maksymalnie do pięciu osób, zajęcia indywidualne dla poszczególnych zawodników, a cały program odbywa się bezwarunkowo w oparciu o zasady bezpieczeństwa i system szkolenia wojskowego strzelców taktycznych.

Celem nadrzędnym organizowanych kursów jest praktyczne przygotowanie strzelca do samodzielnej obsługi broni w kontekście prowadzenia ognia na dystansach przekraczających 300m. Oznacza to profesjonalne przyswojenie i zrozumienie optyki uzbrojenia, jej pełna obsługa w kontekście zmiennych warunków pogodowych, odległościowych i terenowych. Kolejnym etapem jest nauka umiejętności koordynacji „kula-luneta” co sprawia, że w dalszym etapie indywidualny trening strzelecki otwarty jest na możliwość proporcjonalnego zwiększania umiejętności strzeleckich w ekskluzywnej dziedzinie strzelectwa wyborowego, tak taktycznego jak i polowego.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas!

Kontakt z nami
Sklep