Zaawansowane treningi strzeleckie

Szkolenia zaawansowane kierowane są do posiadaczy własnej broni palnej, osób na co dzień pracujących z bronią lub tych, którzy od lat uczestniczą w zawodach i turniejach.

W tym wariancie specjaliści Departamentu Uzbrojenia kładą szczególny nacisk na podnoszenie kwalifikacji poprzez utrwalanie prawidłowych nawyków podczas pracy z bronią, optymalizację postaw strzeleckich, niwelowanie indywidualnych błędów mających wpływ na osiągane wyniki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów prezentujemy także najnowsze zdobycze techniczne wprowadzane przez liderów światowego „field-shootingu”.

Ofertę szkoleniową konstruujemy w oparciu o indywidualne zapytania Kontrahentów, którzy jednoznacznie definiując swoje wymagania określają kierunek, w którym zamierzają się rozwijać. Przykładowymi wariantami zajęć przez nas oferowanych jest :

  • ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej między innymi poprzez przechodzenie na cele umieszczone w różnej odległości
  • strzelanie zza przesłon
  • używanie różnych pozycji startowych
  • płynna zmiana magazynków i rodzajów broni
  • prawidłowe i płynne dobywanie broni

Dajemy także możliwość zapoznania się z założeniami, przepisami a następnie pracy w oparciu o zasady federacji międzynarodowych, takich jak : IPSC, IDPA, PIRO, 3gun i innych.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas!

Kontakt z nami
Sklep